HAKKIMIZDA

NESAN Teknoloji A.Ş.

2019 yılından itibaren Otomotiv Elektroniği, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Savunma Sanayi’sine yönelik çalışmalar yürütmekte olup, ileri teknolojiler kullanan ürünler tasarlamak ve üretmek amacıyla kurulmuştur. NESAN Teknoloji, genç, dinamik ve tecrübeli çalışanları ile geliştirmiş olduğu rekabetçi fiyat ve yüksek kaliteye sahip ürünler sayesinde, önemli OEM ve Tedarikçi firmalara ürünler sağlamaktadır. Ek olarak müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak ürün portföyünü her geçen gün daha da zenginleştirmektedir.

about image
DEĞERLER

Vizyon

Vizyonumuz yurt içi ve yurt dışında otomotiv ve savunma sanayi alanlarında faaliyet gösteren OEM ve tedarikçi firmalarına, değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve uygulayan, değişime yön veren, sektöründe öncü olmayı hedefleyen ve kalite merkezli çalışan bir üretici olmak.

Misyon

Misyonumuz, müşteri memnuniyetini ve beklentilerini merkeze alarak ilerleyen ve bunları karşılayacak çözümler üreterek fark yaratan, rekabetçi anlayışı benimseyen, sektörün ihtiyaçlarını doğru anlayan ve piyasa gereksinimlerini zamanında karşılayan, nitelikli insan gücüne sahip, ileri teknolojiler kullanan, üretimin tüm aşamalarında lider olan, öncelikli olarak Otomotiv Sektörü, Nesnelerin İnterneti ve Savunma Sanayi’sinde yer alan OEM ve Tedarikçi firmalar için her anlamda bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen bir üretici olmaktır.

Kalite Politikası

NESAN Teknoloji A.Ş. olarak hedefimiz, kaliteyi ön planda tutarak müşteri beklentilerini karşılamak için en iyi çözümü üretebilmek amacıyla bir yapı kurmak ve bu yapının sürekliliğini sağlamaktır. Kalite stratejimiz doğrultusunda hedeflerimize ulaşmak için tüm süreçlerin çıktılarının analiz edilerek sonuçların var olan sisteme kalıcı olarak entegre edilmesi, tüm çalışanların hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda eğitim ihtiyaçlarının karşılanarak farkındalık yaratılması ve kalite bilincinin bir yaşam biçimi haline getirilmesi, tüm çalışanların projelerin bütün aşamalarına aktif olarak katılımının sağlanması, çevre korunması hedefiyle doğal kaynakların tüketimini ve hammadde sarfiyatını en aza indirerek çalışanlarımızda çevre bilincinin geliştirilmesi, iş sağlığı ve güvenliği konularında yasal mevzuatlara uygun sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulurken çalışma ortamının iyileştirilmesi ile mümkün olacaktır. Kalite yönetim sistemi sayesinde, müşteri beklentilerinin karşılanması ve belirlenmiş hedeflerin gerçekleştirilmesi, tüm çalışanların katılımı ve gelişimiyle gerçekleşecektir.